Deli Fıkraları

Deli Fıkraları Empty Deli Fıkraları

Mesaj  oRqaNiq $uqaR~ Bir Perş. Şub. 07, 2008 9:03 pm

Deli
Delinin biri bir gün havuza düşmüş. bunu gören başka bir delide deliyi kurtarmış.doktorlar o deliyi tebrik etmişler. deliye sormuşlar.deli nerede diye deli hemen cevap vermiş. onu kurusun diye astım demis.

Miyav
akıl hastanesinden kacan iki deli bekçiyi görünce agaçların arkasına saklanır bekçi: kimvar orda? diye sorar. delinin biri kedi sesi çıkararak miyav der.basarılı miyavlama sonrasında delinin biri bidona basıp ses çıkarır bekçi arkasını döner kim var orda? diye sorar öteki deli: bir kedi daha der.

Dikenli Tel
İki deli tımarhaneden kaçmaya karar vermişler. Biri ötekine: "Git bak bakalım dikenli teller yüksek mi alçak mı, eğer yüksekse altından kaçarız, alçaksa üstünden atlarız." Diğeri gitmiş, bir süre sonra geri gelmiş ve şöyle demiş: "Ne yazık ki kaçamayacağız arkadaşım çünkü hiç dikenli tel yok!"

KAPI YOK
bir gün iki deli kaçmaya karar vermiş.hazırlanmışlar,tamamlanmışlar.önce planlamışlar.1.kapıyı kıracaklar,sonra 2.kapıyı ,sonrada 3.wee kaçacaklarmış.1.kapıyı kırmışlar,2. kapıyı kırmışlar ancak ki 3. kapı yokmuş.direk bahçe çıkıyormuş karşılarına.2 deli boyunları asık geri dönmüşler arkadaşlarından biri dayanamayıp sormuş:
neden kaçmadınız diye deliler cevap vermiş:
3.kapı yoktu plan suya düştü bizde geri döndükk...

Üçkere üç
doktor 3 deli arkadaşın kavuşuna gider ''size 1 soru soracam bilen çıkacak'' der. 1.deliye sorar üçkere üç kaç eder? der. 1.deli cevap verir:''399'' kaybettin der ve o kalır sıra 2. delidedir doktor yine aynı soruyu sorar üçkere üç kaç eder? der. 2 deli cevap verir: ''cumartesi'' doktor: ''sende kaldın'' der. sıra 3. delidedir doktor yine aynı soruyu sorar: üçkere üç kaç eder ? der. 3. deli biliyorum diye bağırır doktor söyle bakalım der . delide: '' 9'' der doktor şaşırı ve nasıl buldun diye sorar delide: ''ne varki ondan kolay'' der. ''açıklıyorum'' der. 399' dan cumartesi' çıkardım der.

Otobüs
tımaranedeki doktorlar seviye testi yapcaklarmış.
bir duvara bir otobüs resmi koymuşlar.
doktor:
-herkes otobüse binsin,demiş.
bütün deliler duvara atlamış.tek bir deli atlamamış.
sormuşlar:
-sen niye binmedin?
deli:
-otobüs çok doldu ben taksiyle gitçem,demiş.

Mısır
Akıl hastanesinin müdürü hastenenin odalarını geziyormuş bi odaya girdiğinde hastalarını bazılarının ayakta bazılarının ise oturmuş olduğunu görür ve ayaktakilere sorar neden ayaktasınızda yatmıyorsunuz. Delilerde şöle cvp verir biz mısırız patlıyoruz. Bunun üzerine müdür şaşırarak sorar , o zaman siz neden oturuyosunuz.Onlarda biz tavaya yapıştık demesinler mi?Müdür bunun üzerine gülerek odadan dışarı çıkar Wink

Amerikalı turist
Bir kaç amerikali turist Türkiye ye gezmeye gelmisler. rehber hocasi ile birlikte geziyorlarmis.
rehber hocasi ilk olarak buyuk olan bir binayi gostermis.amerikali turistlerden birisi "bizim orda bu binanin 10 kat buyugu var" diye bağırmıs.
sonra rehber hocasi ikinci bi binayi göstermiş
ve ayni amerikali yine"bizim orda bu binanin daha guzeli var"diye bagirmis.ve en son ucuncu binaya gelmisler yine o amerikali turist ayni sekilde bagirmis.ve sonunda rehber hocasi dayanamayip soylemis."evet dogrudur inanirim cunku bu bina deliler evi.

Admin
Admin

http://herseyburda.forumburundi.com